Türkiye İlitam Topluluğu

Başlatan ღ۩ Tebyin ۩ღ, 14 Ağustos 2020, 00:29:01

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aşağı git

ღ۩ Tebyin ۩ღ

https://www.instagram.com/turkiyeilitam

https://www.facebook.com/turkiyeilitam/

Türkiye İlitam İnstagram Sayfamız.  


1.Türkiye İlitam Topluluğu Kimlerden Oluşur ? Türkiye İlitam Topluluğu Türkiye'deki İlitam öğrencileriyle bir arada buluşmayı , tek ses, tek nefes , tek yürek olmayı amaç edinmiş gönüllü İlitam öğrencilerinden oluşmaktadır.  

2.Türkiye İlitam Topluluğu olarak bizler bir araya nasıl geldik ? Bizler her okulun gönüllü temsilcileri olarak birbirimizle iletişim sağladık. Bu iletişim sonucunda Türkiye'deki her İlitam öğrencisiyle bir arada bulunmak ve neler yapılabileceğine hep birlikte karar vermek istedik. Böylece bir araya geldik.  

3.Türkiye İlitam Topluluğu'nun amacı nedir ve neden buradayız? Türkiye İlitam olarak ; bu uğurda kardeşliğimizi pekiştirmeyi ve sizlerle birlikte bu yola baş koyduğumuzu, aynı gönül kervanında, aynı amaçlar doğrultusunda Tükiye İlitam
Topluluğu olarak bir aradayız. Lâkin böylesine büyük bir amaç için bir araya gelmenin hiçte kolay olmadığını bildirmek isteriz.Tahayyül edersiniz ki Türkiye'nin farklı illerinde yaşayan ve birbirini hiç tanımayan İlitamlı öğrenciler tarafından bir temsil heyeti kurulmasının hayallerin ötesinde olduğunu da belirtmek isteriz.  

Türkiye İlitam Topluluğu

Kaynak: https://www.tebyin.com/index.php?topic=3941.0

  • Üniversite: Kocaeli İlahiyat Fakültesi

Yukarı git